Čo sa inam nezmestilo

Blonďavý útok aka Hormóny útočia

Spomína si niekto na projekt Lamači sŕdc? Kedy sme s Chloe spísali zoznam ako postáv z kníh, tak aj z filmov, na ktoré sa je veľmi ľahko namotať? Tak niečo podobné sme spravili aj teraz! S tým rozdielom, že sme sa u mužského pokolenia zamerali na farbu vlasov. Čo z toho vzniklo nájdete priamo pod perexom, ale prv než tam zavítate vás musím ešte upozorniť, že Chloe aj ja sme v noci veeeeľmi kreatívne. Veď uvidíte sami až to budete čítať 😀 A nezabudnite do komentárov vyjadriť svoj názor a hlavne napísať meno postavy, ktorú ste v našom zozname nenašli a mala by tam byť!
.
.
 • ENJOLRAS – Les Miserables (Aaron Tveit)
Páni, normálne som sa musela nadýchnuť skôr, ako som začala písať. 😀 Enjolras je Victorom Hugom opisovaný ako očarujúci anjel schopný byť krutým, krásou porovnateľný s Apolónom, s pohľadom nekonečne hlbokým, so šarmom opantajúcim dav a rešpektom šíriacim sa z jeho slov, znenazdania rozpínajúci krídla… A mohla by som pokračovať. Jednoducho, oh my! Napriek tomu bol verný jedine republike a zamilovaný jedine do mramorovej sochy slobody. Vraj beda dievčaťu, ktorá by sa ho pokúsila získať. Ani toto varovanie však moje srdce nezachránilo. Fakt nie. A už vôbec nie, keď sa pozriete na jeho filmového predstaviteľa. Viete čo, škoda slov. Neskončila by som do rána…
.
Chloe dodáva: Prvé, čo mi pri tejto postave napadne, je video, ktoré mi posielala Alethea, v ktorom herec vysvetľoval, ako správne vyslovovať meno tejto postavy – to bolo vtipné. A najviac čo ma rozsekalo, tak to bol komentár pod videom: “It sounds like: On your ass.” xD Anyway… Neviem, o koho sa jedná, keďže momentálne sa moje objekty záujmu pohybujú v inom odvetví, ale herec… fúúú… HUGE!! Má krásny smiech, len toľko. *in love* Ale som charakter, prenechám ho Al.
.
[Spomínala som, že Chloe zbožňujem? (Alethea)]
.
 • PETER PEVENSIE – Narnia (William Moseley)
On kráľ, ja princezná… jeez 😀
.
Alethea dodáva: Myslím, že by bolo férové, kebyže ťa vymenujem Petrovou princeznou, keďže ty si ma nechala zmeniť si priezvisko na Sarlojne! (No vážne, kto z vás prišiel na ten rébus?! :D)
.
 • ARTHUR PENDRAGON – Merlin (Bradley James)
Chudáka Artuša som pôvodne chcela vymazať, pretože on nie je práve jedna z postáv, ku ktorej by som chovala… Nazvime to hlbšie city? 😀 Ale, je blonďák, seriál Merlin od BBC mám rada a okrem toho je ešte k tomu aj the once and future king, right?! Takže mu jeho miesto medzi blonďákmi uprieť, samozrejme, nemôžeme. A… Bradley James nie je na zahodenie, priznajme si úprimne.
.
Chloe dodáva: Opäť som neni v obraze, ale keď si pozriem fotky herca… Reku, nie zlé. xD
.
 • MATT DONOVAN – The Vampire Diaries (Zach Roerig)
Ehm… Priznávam. Nepozerám teraz veľa filmov a dokonca ani nečítam (ale Alethea povedala, že to nevadí. Ja tu zastupujem takú skupinu nás -“Násťročných”… Počkať, figu… VÁS Násťročných, lebo ja som tam už o mesiac neni. Počkať… ale ešte som, takže NÁS! Anyway…) Matty, sladký a dobrý Matty. Milujem na ňom tú lojálnosť, to, ako vie stáť na vlastných nohách. On je proste kamarát, ktorého by mal mať každý z nás. Ja úprimne… za takéhoto kamaráta by som vraždila. Počkať! Ja takého mám… a dokonca až dvoch! Kašľať na Mattyho. 😀
.
Alethea dodáva: No comment. (To máš za tých VÁS!)
.
 • JACE LIGHTWOOD – The Mortal Instruments (Jamie Campbell Bower)
Ak sa mám priznať, práve Jace ma inšpiroval k myšlienke na tvorbu tohto článku. Totiž, je blonďák a tak som začala rozmýšľať… Koľkokrát mi už zlyhávalo srdce pri pomyslení na blonďáka?! No vážne, málokrát 😀 Všimli ste si, ako sa z nich stáva takmer ohrozený druh knižného hrdinu? Ale späť k veci. Jace je neskonale úžasný, anjelsky úžasný – jednoducho, ten typ ideálneho chalana, ktorého túžite stretnúť a pri ktorom túžite byť vy tá, ktorú oprie o stenu. (Počkať, to neznelo dobre… Whatever.) A ešte k tomu je aj krásne sarkastický! No čo viac si môže moje srdce priať?
.
Chloe dodáva: Niežeby som vedela o koho sa jedná, ale ak už Alethea povie, že by ním chcela byť opretá… juch! 😀 😀
.
 • JOHN SMITH aka Číslo 4 – I Am Number Four (Alex Pettyfer)
Dobre… Film možno nie je špičkový, registrujem aj ten miestami (som ešte mierna) deravý scenár a keď sa nad tým tak hlbšie zamyslím, tak film mnou len preletel. Ale hlavnú postavu si pamätám, hoci herec nie je nejaký extra sympaťák. Stredoškolské drama, kedy sa snaží chalanisko zapadnúť a hups… zistí, čuduj sa svete… Čísla pred ním už zabili, a on je normálne že Číslo 4 a tým pádom, idú po ňom. A tak sa musí skrývať… najlepšie ak by bol neviditeľný. Prosto… ak máte radi filmy typu Jumper a podobne, tak on je tiež nejaký mimozemšťan. Najviac sa mi rátalo, ako svietil. A to si dovoľte… mal aj drakopsa! To už vás proste musí dostať, aj keby bol neviem aký. xD
.
Alethea dodáva: Svietil… Mal aj drakopsa… No páni, ja žasnem!
.
 • JASPER WHITLOCK – The Twilight Saga (Jackson Rathbone)
Jasper! Tak takto nejako som začínala so zoznamom mojich crushov. Spočiatku nenápadná postava, ktorá však časom pre mňa osobne naberala na sile (a to hlavne po odvysielaní filmu). Je to ten typ človeka, ktorý má bohatú históriu a ktorý sa radšej bude držať v ústraní, no neváha sa obetovať a postaviť sa čelom k problémom.
.
Chloe dodáva: On je taký že pozorovateľ, nie? Aspoň ja som z neho mala také pocity… Empatický pozorovateľ s debilnými fotkami na internete…
.
 • WILL BLAKELEE – The Last Song (Liam Hemsworth)
Film The Last Song ste určite už viacerí videli. Možno som trošku ovplyvnená samotným hercom, mojou slabosťou pre modrookých svetlovlasých mužov, športovo založených, ale tak túto postavu som si obľúbila hneď, čo som ho uvidela v scéne na pláži hrať beach volleyball. Vážení… a to so mnou netrepú hormóny, ale uznajte. Najprv rozšafný a potom sa z neho vykľuje sexy kopa, ktorá navyše aj má nejaké city?! Po smrti svojho brata ticho trpí a znáša aj hustú atmosféru u neho doma. Viete čo? Pustite ma k nemu, ja sa naučím aj o korytnačky starať (postava pracuje ako dobrovoľník v miestnom akváriu) a aj ten volejbal nejak zabavím. Toť… ženy, niežeby niečo, ale charakter tejto postavy mi viac ako vyhovuje.
.
Alethea dodáva: Kakao a deku!
.
 • DRACO MALFOY – Harry Potter (Tom Felton)
Poor Draco… Hej, túto vetičku mám v mysli, len čo sa spomenie jeho meno. Uznajme, on spočiatku bol zaujímavý, ale málokto ho miloval. Len postupne sa vykryštalizoval a simsalabim! Draco nielenže v knihe dostal punc ľudskosti, ale vo filme… oh jeez. Tam sa mu stalo to najlepšie, čo sa mohlo. Nech žije puberta!

6 myšlienok na “Blonďavý útok aka Hormóny útočia

 1. 😀 ten titulek mě dostal 😀 ale teda pcheeee chybí ti tu Alex 😀 jinak u mě z tohoto výběru by vyhrál Liam a Jasper 🙂 Ale teda já se fakt divím, že pokukuju po blondácích, protože mi vždy pili jen krev 😀

  Páči sa mi

 2. Nikdy by som nepovedala, že by mi mohol nejaký blonďák vyraziť dych, až pokiaľ som neuvidela týchto tu pokope 🙂 ale ešte by som tam pridala Boyda Holbrooka, hral v Hostiteľovi. A čo sa týka tých vašich komentárov, nemohla som sa na niektorých vetách nesmiať, pekný článok.

  Páči sa mi

 3. Ja by som jednoznacne vybrala Peter Pevensie. A v tejto chvili schvalujem aj tie dlhe vlasy co mal na premiere trojky, tusim 😀 a doplnila by som Heatha Ledgera, ktory bol blondavy a PEKNY v Pribehu rytiera 😀 😉

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s