Čo sa inam nezmestilo

It’s Time for Youtube | Fandoms

 
 
 
– Autorka: JuliaR
– Hlavnou myšlienkou tohto meme je dať čitateľom vedieť, čo sledujete na YouTube. Môže to byť čokoľvek – pesničky, návody, hry a pod.
.
.
 
 
Po čarodejníckom týždni prejdime zase na inú nôtu, čo takto fandomy? Takýchto videí mám v zozname asi najviac a každé z iného kúta fandomovského sveta – Potter, Doctor, Sherlock, Hiddles, Merlin… Takže ak sa aj teraz nenájdete v týchto videách, možno nabudúce 🙂 No schválne – v akých fandomoch ste? Ste prihlásení na tumblr? Pochváľte sa!
.
Hneď prvé video je môjmu srdcu veľmi blízke, pretože naozaj ukazuje celú rodinu fandomov, ktoré sa práve na spomínanom tumblri zišli. Naozaj, ak už žiadne z nasledujúcich, toto si pozrite 🙂 Aj keď pravdou zostáva, že ak nepoznáte jednotlivé knihy/filmy/seriály, tak z neho taký zážitok ako ja mať nebudete.
.
.
Harry Potter je asi takým najvšeobecnejším fandomom. Kto by ho rád nemal? Vyrastali sme na ňom, učili sa s ním čítať, milovať knihy, prežívali sme s ním každé jeho dobrodružstvo. Toto video je trošku dlhšie, ale je nádherným ohliadnutím sa za sériou Harryho Pottera, za všetkými tými rokmi… 🙂 Taktiež veľmi, veľmi odporúčam pozrieť.
.
.
Ukončujem to trošku veselšie a lá crack video na Sherlocka od BBC 😀 Upozorňujem, že kto nevidel prvý diel tretej série – nepozerať!!!
.
.
Chcela by som sa ešte opýtať – baví vás táto rubrika? Ste spokojní s videami? Mali by ste nejaký návrh, niečo čo by ste chceli vidieť? Ja viem, znie to ako výsluch prvého stupňa, ale nejaká odozva by ma potešila 😀
.
Ďakujem vám za všetky komentáre!
.
P.S.: Samozrejme sa obsah blogu nebude skladať iba z dvoch opakujúcich rubrík, ktoré ste tu posledné dni mali možnosť vidieť! Len to chce ešte chvíľku. Jeden z projektov, ktorý chystám sa ukázal o trošku viac komplikovanejší, než som predpokladala a okrem toho vyvstali určité komplikácia aj doma, takže… Snažím sa, to si nemyslite, že nie 😀 Len som možno mala ešte mesiac počkať, so znovuotvorením blogu. Nevadí.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s