TAGy

Letný knižný TAG | Knihy

Tento TAG som objavila tu: www
.
KNIHA, KTERÁ TI SVOU OBÁLKOU PŘIPOMÍNÁ LÉTO
Inými slovami aj kniha, ktorú vám rozhodne odporúčam prečítať si. Je plná sviežosti, farieb, naoko nevyriešiteľných životných ťažkostí, vtipných momentov, odpustenia a lásky. Buďte si istí, že vás chytí nielen za srdce, ale mnohé myšlienky vypovedané ústami hlavných hrdinov vám dlho zostanú i v mysli.
.
.
KNIHA SLADKÁ JAKO ZMRZLINA
Suddenly Royal (Nichole Chase)
Je mi úplne jasné, že vám je úplne jasné o čom táto kniha je. A máte pravdu 😀 Zápletka ničím nová od čias Denníka princeznej (a predpokladám, že ani vtedy už nepáchla úplnou novotou), no ak ste na správnej romantickej vlne a čakáte od hlavnej hrdinky aj viac ako len štipku rozumu, rozhodne je to veľmi príjemné letné čítanie.
.
.
KNIHA, KTERÁ TI VŽDY ZLEPŠÍ NÁLADU
The Boy Next Door (Meg Cabot)
“Môj sused je božský” rovnako ako aj jeho voľné pokračovanie “Keď preskočí iskra” sú knihy plné vtipu, romantiky a ľahkosti, ktoré vám jednoznačne spríjemnia deň určený na oddych, no nezabudnú vás aj zaujať chytľavý štýlom písania – posielanie si emailov či nechávania si všehovoriacich odkazových správ ešte nikdy nebolo hodnejšie knižného vydania.
.
.
KNIHA, KTERÁ JE VÁŽNĚ HOT
Druhý diel trilógie Perfect Chemistry ma chytil najviac, ale rozhodne odporúčam všetky tri diely. Chcete niečo hot? Nech sa páči. Čo môže predčiť trojicu latino chalanov chtiac-nechtiac zapletených v mafiánskom gangu a ich vášnivú lásku?
.
.
JAKOU KNIHU JSI SI VZAL/A SEBOU NA DOVOLENOU?
Just One Day (Gayle Forman)
Nie, že by som si ju fakticky so sebou vzala na dovolenku (vzhľadom na to, že som už dlho nikde nebola), no toto je rozhodne čítanie, ktoré sa na to hodí. Letné objavovanie nielen cudzích krajín a ich nádherných pamiatok, ale aj lásky a samého seba. Ak ste nečítali, určite odporúčam.
.
.
IDEÁLNÍ KNIHA NA POVALOVÁNÍ SE U VODY
Weird Things Customers Say in Bookshops (Jen Cambell)
Čítanie pri vode si predstavujem tak, že tam nie som sama, nemá zmysel zažierať sa do komplikovaného deja a zíde sa mať po ruke niečo, čo pobaví nielen mňa, ale aj kamarátku/y. Preto som sa pri tejto kategórii rozhodla predstaviť vám bravúrnu zbierku ozaj vtipných hlášok, ktoré by ste ani neverili, že skutočne na pôde kníhkupectva padnú. Niektorí ľudia sú jednoducho divní 😀
.
.
VYBER SI KNIŽNÍHO PŘÍTELE, S KTERÝM BY JSI CHTĚLA STRÁVIT LÉTO
A Night Like This (Julia Quinn)
Ťažká otázka. Naposled som však prepadla Danielovi, grófovi Winsteadovi, a kebyže mi viete zaručiť, že s ním budem mať rovnakú chémiu akú s ním mala Anne, tak by som rozhodne chcela stráviť leto s ním 😀 Mohlo by to byť ozaj vtipné, vzhľadom na jeho bystrý, podrezaný jazyk 😀 (za ktorým Annin rozhodne nezaostával)
.
.
Aké knihy odporúčate ako letné čítanie vy? Čo sa chystáte čítať toto leto? 🙂

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s