TAGy

Pokémon Book Tag | Knihy

Povedzte, že nie som sama, ktorá plače, že nemá Pokémon Go? Viete, nie je určený pre softvér môjho mobilu. Je to smutné, tak si to nahrádzam aspoň takýmto knižným tagom, ktorý ma dosť potrápil – nevedela som si vybrať knihy, ale nakoniec sa podarilo! 😀 Našla som ho pôvodne tu – www – a vytvorila som si k nemu vlastné ikonky, aby bol pestrejší 🙂
.
https://aletheacaris.files.wordpress.com/2016/07/a4eea-pokemon-book-tag-625x350-1.png
.
1. PIKACHU
Kniha, ktorá ťa šokovala
Big Little LiesMoje hodnotenie / Goodreads
Túto skvelú knihu som si objednala ako darček k Vianociam. Nebola som si celkom istá do čoho idem, ale poviem vám, že som vonkoncom neobanovala. Pútavý dej, ktorý sa postupne pred očami čitateľa rozvíja, vám pripraví nejeden moment zadržaného dychu.
.
2. SQUIRTLE
Kniha, ktorá ťa rozplakala
Zlodejka kníhMoje hodnotenie / Goodreads
Tento príbeh som čítala pred 5 rokmi, takže si ho pamätám mierne matne, no viem, že ma veľmi zasiahol, i keď si nie som istá, či rozplakal. Myslím, že je najvyšší čas si ho prečítať znova.
.
3. MEOWTH
Kniha, ktorú by si si znova nekúpila
Dcery pana DarcyhoMoje hodnotenie / Goodreads
Je síce pravda, že môj pseudonym pochádza práve z tejto knihy, no napriek tomu by som si túto knihu znova nekúpila. Bola žalostnou takmer doslovnou kópiou Pýchy a Predsudku a ak si vezmeme, že sa chcela hrať na jej pokračovanie, je to ešte biednejšie, keďže má rovnaký dej. Smutné.
.
4. PIDGEY
Miesto z knihy, kam by si s chuťou zaletela
Rokfort. Narnia. TARDIS. V tomto poradí mi napadli moje najobľúbenejšie knižné lokácie. Je vôbec možné si reálne vybrať iba jednu? Nehovoriac o tom, že mi práve napadli ešte aj Alagaesia a Anglicko 19. storočia. Hm.
.
5. CHARIZARD
Kniha, ktorá ťa tak nahnevala, že by si ju najradšej spálila
Harry PotterMoje hodnotenie / Goodreads
Naposledy som si dala opakovací maratón kníh Harryho Pottera a musím povedať, že aj keď to čítam už niekoľký raz, ani tentokrát som si nemohla pomôcť a veľmi som sa hnevala za smrť Siriusa, Freda, Tonksovej a Remusa. Nehovoriac, že aj smrť Dumbledora mi trhala srdce. Vážne. Bolo to všetko nutné?! (Ale spáliť by som ich, samozrejme, nespálila. Na to túto sériu príliš milujem.)
.
6. JIGGLYPUFF
Vyber postavu, ktorá je slabá, ale ty ju aj tak miluješ
Malý princMoje hodnotenie / Goodreads
Toto bol ťažký výber, pretože som si nevedela vybaviť žiadnu postavu, ktorá by mi tak automaticky zapasovala k tomuto popisu. Nakoniec mi však na um zišiel krehký Malý princ s nielen veľkým odvážnym duchom, ale aj veľkým srdcom.
.
7. GARBODOR
Kniha, u ktorej si podľa obálky nečakala, že sa ti bude páčiť
Prísaha: Príbehy o VimkeMoje hodnotenie / Goodreads
No, takto. Obálku má táto kniha náhodou veľmi peknú, možno čo skôr ma zarazilo a prekvapilo bol fakt, že túto úžasnú fantasy knihu napísala Slovenka. Čítala som ju už veľmi dávno, a to minimálne dvakrát, pretože je naozaj super. Určite odporúčam! (Ja by som si mala dať re-reading…)
(Mimochodom, čo zač je Garbodor?? Vôbec si ho nevybavujem!)
.
8. METAPOD
Jednoduchá a napriek tomu efektívna kniha
Akože manuál? 😀 Neviem celkom ako bola táto rubrika myslená, no vybrala som si knihu, ktorá nie je svojim rozsahom nejako veľmi dlhá. Práve naopak, má skromných 230 strán a pojednáva o úplne obyčajnom hobitovi, ktorý má rád svoj pohodlný život. Iba, že by mu to dlho nevydržalo…
.
.
9. TOGEPI
Rozšír lásku k pokémonom a označ ďalších blogerov
Ktokoľvek má chuť si tento tag vyplniť, poslúžte si! Špeciálne však označujem moju drahú Lizz – have fun! 😀

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s