Čo sa inam nezmestilo

Farbíš, farbím, farbíme

Ahojte! Ako sa máte? 🙂
.
Ja sa cítim dosť pod stresom. Dôvod? Skúškové. Našťastie ma zajtra čaká už len posledná, takže pevne verím, že už mi to rýchlo zbehne a všetko bude OK.
.
Určite to poznáte z vlastných skúseností, že sa nedá dookola len a len učiť. Je to strašné, pretože akonáhle začnem robiť niečo iné, cítim sa vinne… Lenže! Niekedy sa treba donútiť aj vypnúť, pretože nie je možné robiť len prudko produktívne veci ako nám dnešný trend vraví. Niekedy treba robiť nič.
.
Moje “nič” pozostáva buď z lúštenia krížoviek (milujem krížovky!), alebo vyfarbovania si antistresoviek. To sú vám tak skvelé veci, naozaj. Trošku sa niekedy nad sebou pozastavím (hlavne, keď sa na mňa babka tak zvláštne pozrie, keď zbadá čo robím), že koľko mám rokov a že či omaľovánky nepatria len do detstva, ale nebyť omaľovaniek, tak ma asi trafí šľak. Nejako čas medzi učením vyplniť treba a vyzúriť sa z nervozity s fixkou v ruke je predsa len lepšie ako mať v ruke niečo iné. A keďže sama tvoriť veľmi neviem, tak si teda aspoň vyfarbujem!
.
Máte to tak aj vy? Dajte vedieť – poprípade aj s tipom na skvelú antistresovku (moja mi už dochádza, takže sem s návrhmi!). Veľmi sa mi páči tá s názvom “Začarovaný les” od Johanny Basford, no príde mi veľmi drahá… Ach, no neviem. Možno sa odmením za úspešne zvládnuté skúšky. Uvidím.
.
A keďže predpokladám, že takisto skúškujete, prajem vám veľa zdaru a nech to máte všetko čím skôr z krku! 🙂
.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s