Slová, slová, slová...

If you get killed, walk it off!

~ Steve Rogers, Avengers: Age of Ultron

Zdravím!
Hlásim sa vám len skrz to, aby ste vedeli, že ešte žijem, že som tu, hoc blog vypadol z mojich priorít. Od začiatku semestra sa snažím čo najviac venovať škole – jednak som perfekcionistka a jednak ma fakt baví, takže… Mi nezostáva veľa energie na blog, a to či už môj alebo tie vaše. Mrzí ma to!
Čítam šialene málo a ani som už dávno nič nevidela. Teda, vo februári som ešte stihla pár parádnych filmov, ktoré rozhodne môžem odporúčať a ktoré určite raz spomeniem v samostnanom článku, ale dovtedy: Love, Rosie si vyžaduje, aby ste si k pozeraniu pripravili vreckovky a Black Panther je ozaj perfektný prírastok do Marvel rodinky. Bola som z neho nadšená, je plný úžasných ženských postáv a ďalších prekvapení! Určite si ho pozrite, ak ste ešte nestihli. Ak by ste mali náladu na niečo roztomilé, rozprávkové, tak rozhodne dajte šancu filmom Paddington 2 a The Man Who Invented Christmas.
Keď už sme pri filmoch – aj vy sa už tak neskutočne tešíte na Avengers: Infinity War (26.04.2018) a Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (15.11.2018)? Tie nedávno vypustené trailery boli tak skvelé, yay!!
Lúčim sa s vami pesničkou, ktorú počúvam už tretí deň vkuse… 🙂
Verím, že sa čoskoro znova “vidíme” prostredníctvom mojich a vašich článkov, resp. komentárov!
Zatiaľ sa majte 🙂

Alethea

4 myšlienky na “If you get killed, walk it off!

  1. Taky vůbec nestíhám, jak jsem naznačovala na blogu, tak jsem ve fázi ukončování studia, takže blog teď žije hlavně z nějakých předsnastavených článků popřípadě z mých prokrastinačních chvilek. Semestr mi před chvílí začal a už zase končí (končíme dřív kvůli státnicím), je to fakt mazec. Na Fantastická zvířata 2 se těším úplně maximálně, to už je jisté, že půjdu do kina! 🙂

    Páči sa mi

  2. Áno oba filmy čo si videla sú geniálne a trailery na očakávané snímky no mňam. Hlavne Jude však vieš o čom hovorím 😀 Drž sa v škole, uč sa 🙂 A raz ta čas sa ozvi

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s