Slová, slová, slová...

Apríl | Part of the journey is the end…

Zdravím!
Ako sa máte?
Píšem vám po mesiaci ticha a prinášam správu, že s najväčšou pravdepodobnosťou tu ticho bude pokračovať. Ako dlho si nie som úplne istá, ale myslím si, že minimálne to opäť bude jeden mesiac. Rovnako tak, prosím, nerátajte s nejakými promptnými reakciami na vaše články v komentároch.
Nejak sa na mňa všetko v poslednej dobe valí a smutné na tom je, že v plnej sile to celé ešte len príde 😄 Som z toho, úprimne, dosť na prášky. Myslite na mňa!
Každopádne, tento mesiac je jednoznačne mesiacom Avengers, takže vám tu nechávam toto úchvatné fanúšikovské video. Má neuveriteľne úžasne postrihané scény a zladenú hudbu! Žiadne spoilery k Endgame neobsahuje, takže určite si ho pozrite aj v prípade, že ste v kine ešte neboli 🙂
(Film je, inak, úplne parádny. Je pravda, že bolestivý, ale to sme predsa čakali. Mám veľmi veľa dojmov a názorov a tiež nutkanie napísať fanfic, hoci nie je až také silné ako po Infinity War. Inými slovami, či to naozaj všetko pretavím do wordu aj tentokrát, to vám neviem momentálne povedať 😁 Hlavne sa teraz musím sústrediť na iné veci, so…)

4 myšlienky na “Apríl | Part of the journey is the end…

  1. Som na mobile, tak som neplánovala kuknúť to video, ale pozerám, že pesnička je We are the champions, takže si to idem hneď pustiť!! ❤❤ Úplne s tebou súcitím, aj ja mám toho veľa, ale som si istá, že to zvládneš! Budem ti držať palce! A ďakujem, že si nedala žiadne spoilery, neviem kedy sa dostanem k tomu filmu, ale hádam čoskoro 🙂

    Páči sa mi

  2. To že Endgame a veľká bitka v GOT boli v rovnaký víkend nie je náhoda. Na endgame som už bola dva razy… a wau… ja ako fanúšik som bola spokojná.

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s