Čo sa inam nezmestilo

Welcome

Zdravím všetkých vospolok!
Tých, čo ma poznali ešte z blogu, aj tých, ktorí tu možno zavítali po prvý raz.

Blog.cz končí a s ním aj veľká etapa môjho života. Ak sa nemýlim, blogovať som začala nejakých 14 rokov dozadu. Začínala som poviedkami a vymenila niekoľko rôznych adries až som nakoniec na poslednú dekádu skončila na anihilo.blog.cz a stotožnila sa s pseudonymom “Alethea Caris” (alebo len jednoducho “Alethea”).

Keď som sa dozvedela, že blog.cz končí, bol to dosť veľký šok. A to aj napriek tomu, že som žiaden článok nepridala už dlho a o pravidelnosti reč byť ani nemôže. V poslednej dobe som prehodnocovala či to má zmysel, rovnako ako som prehodnocovala napr. aj svoj účet na Instagrame. Dnes som tam však opäť pridala fotku a dnes píšem aj tento článok.

Presťahovala som sa na túto novú adresu, pretože mi prišlo veľmi ľúto, že by toľké roky mali zmiznúť len tak z ničoho nič. K svojmu blogu som vždy mala vzťah a dúfala som, že aj keby som už nikdy nič nenapísala, bude fungovať ako taký nejaký archív. Rozhodla som sa preto zachrániť svoje slová a články presunula sem, rovnako ako aj niektoré komentáre.

Neviem sľúbiť čo bude. Chcela by som dotriediť všetky presťahované články a upraviť ich rozhádzané formátovanie a nefungujúce odkazy. Ale desať rokov je desať rokov, je toho veľa a musím ísť na to postupne. Chcela by som sa k blogovaniu vrátiť, chcela by som si udržať už vzniknuté blogové priateľstvá, či nadviazať nové. Uvidíme ako to dopadne. Držte palce a píšte komentáre 🙂

Alethea

2 myšlienky na “Welcome

 1. Taky zdravím! 😀
  A držím palce a přeji pevné nervy s těma všemožnýma úpravama. A wordpressem celkově. 😀 Snad se brzo zkamarádíte. 😀
  Zároveň budu držet palce aby se návrat k blogování povedl. 😀 (U jednoho na rukou, u druhého na nohou, palců je dostatek 😀 A kdyby ne, nějaké si někde vypůjčím. Třeba od plyšáků. Nebo dráčků, nejsem si sice jistá, že ti palce mají, ale to je detail a naprosto od věci. :D)
  Takže držím palce a píšu komentář 😀 (Aneb jak se snažím polepšít a vážně nechat aspoň ‘byla jsem tu’ u věcí, co jsem četla. Nějak jsem si odvykla. Chyba, chyba. :D)

  Páči sa mi

 2. Ja som sa presunula z blog.cz asi pred rokom, lebo sa mi zo dňa na deň nedalo prihlásiť a už sa to nepodarilo nijako obnoviť, ostali mi tam všetky články, recenzie a podobne, ale čo sa dá robiť, chvíľu som si dala pauzu a potom som rozbehla nový blog tiež na wordpresse a som rada. Teším sa na tvoje články 🙂

  Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s